Designová toaleta pro kočky BÍLÁ – Poopoopeedo

Kód: 431
Tip
Značka: Sin design
ZDARMAZDARMA
Designová toaleta pro kočky BÍLÁ - Poopoopeedo
2 800 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Moderní designová toaleta pro kočky s výrazným harmonickým vzhledem, navržena ve Francii v několika trendy barvách. Tato nadčasová toaleta se skládá ze dvou částí. Stabilitu mezi vrchním a spodním dílem zajišťuje 7 fixačních bodů tak, aby při průchodu kočky víko bezpečně drželo na svém místě. Pro snadné čištění je na vrchní části rukojeť ve tvaru kočičí tlapky. Vchod umožňuje snadný přístup i velké kočce, přitom je otvor dostatečně vysoko, aby eliminoval vypadávání steliva při hrabání. Extra odolný, kvalitní a ekologický materiál. Použitý plast je 100% recyklovatelný a odolává kyselosti kočičí moči. Toaleta je robusní a dostatečně pevná, lze ji snadno čistit proudem vody ve sprše nebo vaně.
Hladký povrch na vnitřní straně zamezuje zachycování nečistot a nezadržuje nežádoucí pachy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní krytá designová toaleta pro kočky s výrazným harmonickým vzhledem. Skládá ze dvou částí a pro snadné čištění je na vrchní části rukojeť ve tvaru kočičí tlapky. Toaleta je přizpůsobena pro všechny velikosti koček, včetně velké kočky jako je Main Coon.

Rozměry: 70 × 40 × 40 cm (spodní část: 70 × 40 × 15 cm, horní část: 70 × 40 × 25 cm, otvor: 18 × 21 cm)

Hmotnost: 3,7 kg

Materiál: ABS odolný vůči močovině, 100% recyklovatelný, anti-UV 

V ceně příslušenství: 1 lopatka (umístěna uvnitř vrchní části toalety, 1 držák na tablety, 2 tablety proti zápachu (doba trvání: 1 měsíc/tableta)

Doplňkové parametry

Kategorie: Designová toaleta pro kočky
Hmotnost: 4 kg
Barva: bílá
? Délka, šířka, výška: 70 × 40 × 40 cm