O nás

Jsme český výrobce chovatelských potřeb a výživových doplňků pro psy a kočky. Chovat zvířata a pečovat o ně tak, aby byla v kondici je někdy náročný úkol a velká zodpovědnost. Proto jsme na trh uvedli produkty, které čtyřnohým mazlíčkům pomáhají ke zdraví a spokojenosti. Na základě léty nasbíraných zkušeností a ve spolupráci s výživovými poradci a veterináři vyvíjíme produkty které jsou potřeba pro úspěšný chov a výcvik . Produkty, které vyrábíme a nabízíme i vám, používáme také ve psí škole, v hotelu pro psy, v chovatelské stanici Mainských mývalích koček – Moravská hvězda a také v chovatelské stanici psů – Moravská kometa (ze kterého je také odvozen název firmy Morko).

Za založením firmy Morko stojí Mirka Marcišinová – rozhodčí z výkonu ve sportovní kynologii, majitelka hotelu pro psy, psí školy a chovatelských stanic. Mirka se při své práci setkává s různými plemeny, povahami, ale i zdravotními problémy psů. Se psy aktivně sportuje a při své praxi pozoruje, jak výživa psů ovlivňuje jejich výkon, a jak je důležité zajistit také správný odpočinek a regeneraci. Tak jako každému z vás, i Mirce především záleží na zdraví našich čtyřnohých přátel a proto se rozhodla podělit se o své zkušenosti a nabídnout vám praxí prověřené receptury pro výživové doplňky a potřeby pro chovatele, které mají pozitivní výsledky při chovu a výcviku.

 

Komponenty pro výživové doplňky dovážíme ze zemí původu, vše ručně vážíme, mícháme a balíme v Čechách. Produkty připravujeme vždy čerstvé. U olejů používáme skleněné tlustostěnné láhve pro zachování vlastností oleje. Originální funkční protiotlakové deky v nejvyšší kvalitě – VETBED dovážíme přímo z Anglie.

Těšíme se z toho, že můžeme být součástí vašich úspěchů v chovatelství.